Polska – Dortmund

Autobus Polska Dortmund

Tanie bilety autokarowe do Dortmundu. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autobusy z Polski do Dortmundu.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, autokary do Dortmundu euroticket bilety autokarowe, autobusy z Polski do Dortmundu

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Dortmund w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Niemcy – Dortmund.

Autobus Polska Dortmund. Dortmund to miasto niemieckie, usytuowane w zachodniej części Niemiec, nad Morzem Północnym. Jest to znaczący ośrodek gospodarczy, który z drugiej strony przyciąga także na swoje terytorium licznych turystów. Jako jedno z miast przemysłowych Zagłębia Ruhry stanowi jednocześnie idealny cel emigracji zarobkowej. Dzięki swemu usytuowaniu do Dortmundu łatwo dojechać z Polski autokarem, który kierowany jest albo do Niemiec, albo do innych krajów europejskich, np. Francji. Rozkład jazdy autobus do Dortmundu sprawdzić można w wyszukiwarkach biletów.

Autokary do Dortmundu w systemie VOYAGER – Przewoźnicy: Sindbad Bilety Autokarowe, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen,  Almabus, Bermuda

Autokary do Dortmundu w systemie EUROTICKET – Przewoźnicy: Agat, Biacomex Transport, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Eurobus Eurolines, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, PKS Warmia, Polonia Transport, Sokół.

Tanie bilety autokarowe do dortmundu, Polska - DortmundSprawdź inne autobusy do Niemiec:

Aktualnie przejazdy do Niemiec do Dortmundu zapewniają następujące firmy przewozowe: Eurolines Polska, Europa Travel, Bartuś, Sołtysik Reisen, Sokół, Polonia Transport, Ecolines, PKS Warmia, Sindbad, Polmar, a także Zawadzkie. Znacznie bogatsza oferta w tym zakresie dotyczy Polski Zachodniej, która realizuje bezpośrednio interesy ze stroną niemiecką. I tym samym z Wrocławia do Dortmundu ofertę przewozów przedstawia aż siedmiu przewoźników, z którymi można podróżować we wszystkie dni tygodnia, o różnych porach wyjazdu. Podróż na omawianej trasie trwa około pół doby, zaś przystanki pośrednie zlokalizowane zostały w niemieckich miastach: Braunschweig, Hannover, Hamm, czy Unna.