Sokół – Niemcy

Tanie linie autokarowe Sokół – Niemcy. Busy Sokół z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Autobusy Sokół do Niemiec

euroticket bilety autokarowe, autobusy do niemiec

Połączenia autokarowe międzynarodowe Sokół wykonują połączenia na trasie Polska – Niemcy – Polska  w ścisłej współpracy z innym przewoźnikiem międzynarodowym – Eurobus Eurolines Polska. Ofertę obu tych przewoźników można bardzo łatwo znaleźć i wykupić ich tanie bilety autokarowe do Niemiec i innych krajów Europejskich z Polski w systemie biletowym Euroticket. Warto jednak poświęcić minutkę więcej i przejrzeć również dostępne połączenia autobusowe, rozkłady jazdy i aktualne ceny biletów w platformie Voyager – ogłaszają się tam inne linie i firmy transportowe. Jednym z przykładów tras, które są obslugiwane również przez busy Sokół do Niemiec z Polski to ta z Białegostoku do Strasbourga i ze Strasbourga do Białegostoku: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Dobrodzień, Ozimek, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Fulda, Hanau, Frankfurt nad Menem, Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Rastatt, Baden-Baden, Kehl, Strasbourg.

Nie jesteś zainteresowany liniami autokarowymi Sokół bądź miejscowości na trasie powyżej są dla Ciebie niewystarczające? Nic straconego! Zobacz inne busy do Niemiec:

– przewozy osób Eurotrans – Niemcy;

– wyjazdy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski linii Eurolines Mądeltrans;

– tanie połączenia Agat – Niemcy.

Od początku roku 2014 busy Sokół są udziałowcem w Eurobus Eurolines Polska, a ich działania transportowe bardzo się rozszerzyły. Jednak początki działania autokarów Sokół datuje się już na rok 1989. Oprócz Niemiec, przewozy autokarowe Sokół wykonują również inne koncesjonowane przejazdy, między innymi do Anglii, Belgii, Włoch. Flota obsługująca te trasy jest bardzo komfortowa dla osób podróżujących, a wśród pojazdów wymienić można takie marki jak bova, neoplan, mercedes czy scania, które wyposażone są tak, by nie rozczarować klientów kupujących tanie bilety autokarowe do Niemiec i innych krajów. Główna siedziba formy znajduje się w Tyńcu Małym. Firma przewozowo-usługowa Sokół z pewnością przypadnie Ci do gustu. Promocje, które upoważniają do tańszego przewozu (sięgające aż do 50% ceny biletu normalnego) za każdym razem wyszczególnione są pod aktualnymi rozkładami jazdy.

Wśród mnóstwa ofert jakimi dysponuje Sokół a wraz z nim Eurobus-Eurolines są m.in. autokary do Berlina, autokary do Frankfurtu, autokary do Monachium, autokary do Hamburga, bilety autokarowe do Dortmundu, bilety autokarowe do Hannoveru oraz bilety autokarowe do Kolonii. Są to najpopularniejsze trasy, jednak klienci decydujący się na podróż liniami Sokół, czy Eurobus Eurolines mają o wiele więcej możliwości. Wystarczy tylko skorzystać z systemu Euroticket lub Voyager i wybrać interesujące nas przystanki.