Sindbad – Niemcy

Sindbad autobusy Polska Niemcy. Autobusy Polska Niemcy. Tanie bilety autokarowe z Polski do Niemiec. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Busy do Niemiec.

bilety autokarowe voyager, autobusy do niemiec

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Niemcy w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Berlin.

Sindbad autobusy Polska Niemcy. Transport autokarowy w Polsce jest wysoko rozwinięty. Wynika to przede wszystkim ze znacznego w ostatnim czasie wzrostu zapotrzebowania na tę formę podróżowania, a tym samym ze wzrostu liczby firm świadczących tego typu usługi. Wśród licznych przewoźników autokarowych jednym z największych jest autokary Sindbad. To duży przewoźnik, oferujący bardzo bogatą siatkę połączeń po Europie. Działalność tej firmy sięga roku 1983, kiedy to powstała ona z siedzibą w Opolu, jako prywatne biuro podróży. Pomimo jednak nazwy, od samego początku firma świadczyła przede wszystkim profesjonalne przewozy autokarowe osób, zaś wszystkie inne formy działalności traktuje jako uzupełniające. Wzrost konkurencji na rynku transportowych przyczynił się do nawiązywania przez firmę Sindbad nowych porozumień i umów o współpracy, celem zwiększenia swojej atrakcyjności.

Sprawdź inne połączenia autokarowe do Niemiec. Wybierz najtańszy bilet autobusowy Polska Niemcy.

Autobus Interbus Niemcy
Autobus Intercars Niemcy
Autobus Nord Niemcy
Autobus Rudnik Tumay Niemcy
Autobus Sindbad Niemcy

Jednym z ważniejszych wydarzeń firmy było podpisanie takiego porozumienia z firmą Interbus, na podstawie której oferta transportowa obu tych firm połączyła się pod wspólną nazwą BPB Sindbad. Wieloletnie doświadczenie oraz podejmowane przedsięwzięcia zostało już wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone przyznanymi nagrodami i wyróżnieniami, a przede wszystkim docenione przez samych klientów. Dzięki autokarom firmy Sindbad z Polski bezpośrednio podróżować można do następujących państw europejskich: Szwecja, Norwegia, Dania, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Luksemburg, Niemcy, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Czechy, Austria, Włochy, Węgry, Słowacja, Bułgaria, a także Grecja. Jednym z tych kierunków docelowych stanowią miasta niemieckie.

W ofercie przewoźnika Sindbad znajdziemy m.in. bilety autokarowe do Berlina, bilety autokarowe do Frankfurtu, autobusy z Polski do Kolonii, autobusy z Polski do Dortmunduautokary do Frankfurtu, autokary do Stuttgartu czy przewozy autokarowe do Essen.

Podróż z Polski do Niemiec nie jest długa. A dzięki firmie Sindbad z przykładowych, następujących miast polskich: Wadowice, Katowice, Kraków, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Opole, Łódź, Białystok, Bydgoszcz, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, czy Suwałki dojechać można m.in. do niemieckich miast: Berlin, Essen, Duisburg, Krefeld, Neuss, Hannover, Hamburg, Munster, Bielefeld, Paderborn, Dortmund, Dusseldorf, Aachen, Bonn, Frankfurt nad Menem, Braunschweig, Hamm, Unna, Gelsenkirchen, Eisenach, Giessen, Darmstad, Karlsruhe, Oldenburg, Leer, Saarbrucken, Stuttgart, Bayreuth, Bamberg, Norymberga, Augsburg, Ulm, Monachium, Kassel, Heidelberg, Wurzburg, Singen, Hannover, Bielefeld, Hagen, Kolonia, Bonn, Bruhl czy Konstancja.