Polska – Norymberga

Autokary Polska – Norymberga

Tanie bilety autokarowe do Norymbergi. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokary do Norymbergi.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, tanie autokary polska - norymberga euroticket bilety autokarowe, autokary polska norymberga

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska – Norymberga  w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, znajdź tanie bilety autokarowe do Norymbergi.

Norymberga (niem. Nürnberg, frank. Nämberch) to miasto powiatowe w Niemczech położone w kraju związkowym Bawaria nad rzeką Pegnitz. Ze względu na swoją lokalizację oraz dobrze rozbudowaną sieć autostrad dojazd z Polski do Norymbergi jest bardzo szybki, ponieważ trwa zaledwie 10 godz. Stąd też autokary Polska – Norymberga są bardzo popularne zwłaszcza wśród osób wybierających się do pracy u naszych zachodnich sąsiadów.

Wśród przewoźników oferujących autokary Polska – Norymberga znajdują się autokary Eurobus Eurolines oraz współpracujące z nimi tanie linie autokarowe Eurotrans, Sokół, Trans Service, Biacomex Transport, Orland a także Autokar Polska czy Roma Bus Plus, oferujące swoje usługi w wyszukiwarce Euroticket. Z kolei w wyszukiwarce Voyager znajdziemy tanie bilety autokarowe do Norymbergi sprzedawane przez linie autokarowe Sindbad oraz Interbus. to, którego z przewoźników wybierzemy zależy tylko od naszego upodobania, ceny biletów oraz odpowiadającej nam daty wyjazdu. Ponieważ zakup biletów dokonywany jest [rzez internet, na bieżąco możemy sprawdzać aktualne promocje i reagować na korzystne zniżki.

Wśród zabytków wartych zobaczenia w tym niemieckim mieście jest na pewno zamek cesarski Kaiseburg, zamek burgrabiego Burggrafenburg oraz zamek miejski Stadtburg. Ciekawymi miejscami jest także ratusz (Rathaus) oraz gotycki kościół św. Marty (Kirche St. Martha) i kościół św. Wawrzyńca (St. Lorenz), w którym znajduje się rzeźba wykonana przez Wita Stwosza.