Polska – Monachium

Autobus Polska Monachium

Tanie bilety autokarowe z Polski do Monachium. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Busy do Monachium w Niemczech.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

biety autokarowe voyager euroticket bilety autokarowe

     UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Monachium w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Niemcy – Monachium.

Autobusy Polska Monachium. Monachium to duże miasto, usytuowane w południowej części Niemiec. Jest to stolica kraju związkowego Bawaria, a przez długi czas była to także stolica kraju. Monachium to miasto kontrastów; obok wysoko rozwiniętego przemysłu, nadal żyje się tam prawdziwą, bawarską tradycją. Największą zaś rolę gospodarczą odgrywają tam produkcja samochodów, samolotów, a także siedziby licznych, znaczących w świecie banków. Dzięki atrakcyjności miasta, podróżują do niego obywatele innych państw, którzy niejednokrotnie osiedlają się tam na dłużej.

W świecie znana jest także organizowana w Monachium impreza – święto piwa, zwane Oktoberfest, które przyciąga licznych turystów. Jedną z form podróżowania z Polski do Monachium są międzynarodowe przewozy autokarowe. Proponują je obecnie następujące firmy: Sindbad, Sokół, Intercars, Eurolines Polska, Nord, Zawadzkie, PKS Warmia oraz Ecolines. Przejazd z Warszawy do Monachium trwa około 18 godzin, a przejazd realizowany może być albo z Polski bezpośrednio do Monachium, z przystankami pośrednimi w niemieckich miastach: Bayreuth, Norymberga, czy Ingolstadt; albo też z Polski przez Pragę w Czechach i Regensburg w Niemczech.

Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych Polska Monachium. Płatności za bilety przelewem bankowym lub kartą kredytową.

Bilety autobusowe Monachium Niemcy w systemie VOYAGER – Przewoźnicy: Sindbad Bilety Autokarowe, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen,  Almabus, Bermuda

Bilety autobusowe Kolonia Monachium w systemie EUROTICKET – Przewoźnicy: Agat Busy, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Eurolines, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Globus, Eurobus Eurolines..

Bilety autokarowe do Niemiec możesz kopić także do miast: