Polska – Mannheim

Autobus Polska – Mannheim

Tanie bilety autokarowe do Mannheim. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autobus z Polski do Mannheim.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, autokary Polska - mannheim euroticket bilety autokarowe, autobusy polska - mannheim

Manncheim to powiatowe miasto niemieckie, położone u ujścia rzeki Necker do Renu w związku Badenia – Wirtembergia. Ciekawostką jest, że Manncheim ulokowano na planie szachownicy, przez co do tej pory najstarsza część miasta zamiast nazw ulic posiada oznaczenia szachowe np. C1, A2 itd. obecnie Manncheim to jeden z ważniejszych portów śródlądowych oraz lotniczych, a także ważne centrum naukowo-kulturalne. Znajdziemy tutaj kilka szkół wyższych, liczne muzea jak: Reiss Engelhorn Museum, biblioteki oraz planetarium

Każdy kto planuje podróż z Polski do Mannheim powinien przejrzeć oferty tanich linii autokarowych Polska – Niemcy, które znajdziemy w systemach Euroticket oraz Voyager, zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

Bilety autokarowe do Mannheim w systemie Euroticket oferują przewoźnicy: Eurobus Eurolines Polska, Eurotrans, Orland, Sokół, Polonia Transport, Biacomex Transport, Trans Service, Agat, Autokar Polska, PKS Warmia.

Bilety autokarowe do Mannheim w systemie Voyager oferują przewoźnicy: Sindbad, Interbus, Julia Tour, Nord.

Skorzystaj także z innych ofert i znajdź:

autobus z Polski do Berlina,

autobus z Polski do Frankfurtu,

autobus z Polski do Monachium,

autobus z Polski do Hamburga,

autobus z Polski do Hannoveru,

autobus z Polski do Dortmundu,

bilety autokarowe do Kolonii,

bilety autokarowe do Stuttgartu,

przewozy autokarowe do Aachen,

międzynarodowe przewozy autokarowe do Essen,

przewozy autokarowe do Karlsruhe.