Polska – Kolonia

Autobus Polska Kolonia

Tanie bilety autokarowe z Polski do Kolonii. Sprzedaż biletów on line. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Busy do Kolonii w Niemczech.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, autokary do Kolonii euroticket bilety autokarowe, autobusy z Polski do Kolonii

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Kolonia w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Niemcy – Kolonia.

Bilety autobusowe Kolonia Niemcy w systemie VOYAGER – Przewoźnicy: Sindabd Bilety Autokarowe , Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen,  Almabus, Bermuda

Bilety autobusowe Kolonia Niemcy w systemie EUROTICKET – Przewoźnicy: Agat Busy, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Eurolines, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Pol Fol, Polmar, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Zawadzkie, Globus, Eurobus

Autobus Polska Kolonia. Kolonia to najstarsze miasto niemieckie, położone w zachodniej części kraju, nad rzeką Ren. Jest to znaczący ośrodek gospodarczy kraju, z którego nadają liczne rozgłośnie radiowe, i w którym także jest wysoko rozwinięta produkcja samochodów, a także działa jeden z większych portów morskich i śródlądowych. Nowoczesność miasta jednak idealnie współgra z jego historią, która przejawia się m.in. zabytkami, pochodzącymi nawet z czasów rzymskich. Liczne funkcje pełnione przez to miasto na arenie kraju i Europy sprawiają, iż przybywają do niego obywatele z różnych krajów, dla których Kolonia jest miejscem realizacji spraw biznesowych, bądź wypraw turystycznych.

Autokary Polska Niemcy jeżdżą między innymi do następujących miast:

Z Polski do Kolonii łatwo dojechać autokarem, a połączenia takie oferują obecnie następujące firmy: Eurolines Polska, Zawadzkie, Ecolines, Sindbad, PKS Warmia, Ecolines, Polonia Transport, Sokół oraz Polmar. Przykładowa trasa z Rzeszowa do Kolonii realizowana jest z licznymi przystankami po stronie polskiej, a także zagranicznymi przystankami w: Braunschweig, Bielefeld, Hamm, Dortmundzie, Bochum, Essen i Dusseldorfie. Połączenie obsługiwane jest każdego dnia tygodnia, a realizacja podróży trwa około doby i kosztuje około 250 PLN.