Polska – Karlsruhe

Autobus Polska – Karlsruhe

Tanie bilety autokarowe do Karlsruhe. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autobus z Polski do Karlsruhe.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, autokary do Dortmundu euroticket bilety autokarowe, autobusy z Polski do Dortmundu

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska – Karlsruhe w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepsze bilety autokarowe do Karlsruhe.

Karlsruhe to miasto położone na Nizinie Górnoreńskiej, w południowo-zachodniej części Niemiec. Swoją nazwę wzięło od założyciela, margrabiego Badenii – Karola Wilhelma von Baden-Durlach.

Obecnie jest to ważny ośrodek naukowo-technologiczny oraz duże centrum handlowo-przemysłowe. Zlokalizowano tutaj rafinerię ropy naftowej, a swoją siedzę mają także największe banki i towarzystwa ubezpieczeniowe w Niemczech. Warto zwrócić uwagę, że Karlsruhe jest ważnym portem śródlądowym, umożliwiającym nie tylko przepływ statków towarowych, ale także turystycznych.osoby zainteresowane niemiecką historią i kulturą mogą odwiedzić liczne muzea, galerie sztuki oraz teatry. W Karlsruhe znajduje się także krajowa biblioteka, posiadająca bardzo bogaty księgozbiór, zamek oraz zespół parkowo-leśny, w którym można odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Przewozy autokarowe do Karlsruhe wykonywane są w zasadzie przez tych samych przewoźników, którzy obsługują inne tasy do Niemiec.

Autobus z Polski do Karlsruhe w systemie Voyager oferują: Sindbad, Julia-Tour, Nord, Interbus.

Przewozy autokarowe do Karlsruhe w przeglądarce Euroticket oferują: Eurobus-Eurolines, Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport, Polonia Transport, Sokół, Agat, Eurolines Mądeltrans, Autokar Polska, PKS Warmia oraz Ecolines.

Kup tanie bilety autokarowe do Karlsruhe, polska - karlsruheSprawdź także inne autokary do Niemiec:

przewozy autokarowe do Berlina,

bilety autokarowe do Frankfurtu,

bilety autokarowe do Hannoveru,

przewozy autokarowe do Monachium,

przewozy autokarowe do Hamburga,

przewozy autokarowe do Dortmundu,

 autokary do Kolonii,

autokary do Essen,

autobus z Polski do Aachen,

autobus z Polski do Stuttgartu,

autokary do Mannheim.