Polska – Berlin

Autobus Polska Berlin

Tanie bilety autokarowe z Polski do Berlina. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autobusy do Berlina.

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager autokary do berlina euroticket bilety autokarowe, autobusy z polski do berlina

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Berlin w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepsze dla siebie bilety autokarowe do Berlina.

Berlin to stolica Niemiec, a jednocześnie największe z tamtejszych miast, w związku z czym nie dziwi fakt, iż jest ono jednym z chętniej wybieranych przez pasażerów kierunków docelowych. Jest to miasto usytuowane we wschodniej części kraju, nieopodal granicy polsko – niemieckiej. W związku z tym podróżowanie autokarem z Polski do Berlina nie trwa długo i nie jest specjalnie drogie; zależy oczywiście od punktu startowego.

Warto zauważyć, iż Berlin stanowi najczęściej tylko przystanek pośredni, a po nim trasa kontynuowana jest do innych miast niemieckich, bądź nawet do innych krajów. Aktualnie przewozy autokarowe do Berlina oferują: Becker Reisen, Eurobus Eurolines, Ecolines, Sokół, Sindbad, Agat i PKS Warmia. W większości przypadków Berlin jest pierwszym przystankiem zagranicznym na trasie, która kierowana jest zazwyczaj do innych państw docelowych. Przykładowa podróż pomiędzy stolicą Polski, a stolicą Niemiec może trwać od ośmiu, aż do czternastu godzin i kosztowa od 73 PLN, aż do 200 PLN, za przejazd w jedną stronę. To jakie są ceny za autobus z Polski do Berlina zależy od aktualnych promocji i zniżek oferowanych przez przewoźników oraz ilości zarezerwowanych miejsc, a także terminu wyjazdu. Wielu przewoźników oferuje nie tylko czasowe zniżki, ale także stałe promocje dla konkretnej grupy osób np. studentów, młodzieży czy grupy zorganizowanej. Najlepiej rezerwować bilety z wyprzedzeniem czasowym, wtedy mamy pewność, że bez problemu znajdziemy pasujący nam termin.

Tanie bilety autokarowe do Niemiec - autobusy do Berlina

Sprawdź inne autobusy do Niemiec: