Polska – Aachen

Autobus Polska – Aachen

Tanie bilety autokarowe do Aachen. Sprzedaż biletów online. Ceny prosto od przewoźników. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Autokary do Aachen!

KUP BILET AUTOKAROWY W JEDNYM Z DWÓCH SYSTEMÓW SPRZEDAŻY:

bilety autokarowe voyager, autobusy do niemiec euroticket bilety autokarowe, autobusy do niemiec

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska – Aachen  w dwóch systemach. Porównaj ceny i przewoźników, znajdź tanie bilety autokarowe do Aachen.

Aachen (pol.Akwizgran, fra. Aix-la-Chapelle, nid. Aken) to miasto powiatowe, położone w zachodnich Niemczech, przy granicy z Belgią i Holandią, w kraju związkowym Nadrenia Północna – Westfalia. Jest to jedno z najbardziej znanych i cenionych uzdrowisk w Europie, które już od stuleci przyciągało kuracjuszy z całego kontynentu, w tym znane postacie jak Fryderyk Chopin czy książę Czartoryski.

To sławne uzdrowisko znane jest także z licznych zabytków, do których należy m.in. Katedra św. Marii, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wybierając się w podróż do Aachen wystarczy skorzystać z zamieszczonej na naszych stronach internetowych wyszukiwarek Euroticket oraz Voyager.

Autokary do Aachen w systemie Voyager – Przewoźnicy: Sindbad, Bartuś, Interbus.

Autokary do Aachen w systemie Euroticket – Przewoźnicy: Eurobus Eurolines, Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport, Polonia Transport, Sokół, PKS Warmia, Eurolines Mądeltrans.

Kup Bilety autokarowe do Aachen, polska - aachenSprawdź także inne oferty przewozów autokarowych do Niemiec:

przewozy autokarowe do Stuttgartu,

przewozy autokarowe do Frankfurtu,

przewozy autokarowe do Monachium,

bilety autokarowe do Hamburga,

autokary do Hannoveru,

autokary do Dortmundu,

przewozy autokarowe do Kolonii,

autobus z Polski do Mannheim,

autobus z Polski do Karlsruhe.