Nord – Niemcy

Autobusy Nord do Niemiec. Autobusy Polska Niemcy. Tanie bilety autokarowe z Polski do Niemiec. Sprzedaż biletów on line. Ceny prosto od przewoźnika. Tanio, szybko i prosto zarezerwuj swój bilet w kilka minut. Busy do Niemiec.

bilety autokarowe voyager, autobusy do niemiec, intercars

UWAGA: Sprawdź połączenia autokarowe Polska Anglia w dwóch systemach VOYAGER i EUROTICKET. Porównaj ceny i przewoźników, wybierz najlepszy dla siebie bilet Polska Niemcy.

Autobusy Nord do Niemiec. Nord to firma działająca w Gdyni jako prywatne biuro turystyczne. Powstało ono w 1984 roku i od tego czasu kilkakrotnie zmieniało nieco obszar swojej działalności. Głównym bowiem celem utworzenia firmy była organizacja wczasów i wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. Bardzo szybko firma poszerzyła jednak tę ofertę o nowe regiony Polski, a także atrakcyjne miejsca za granicą kraju. Nie było to jednak działanie docelowe. Od roku bowiem 1989 firma Nord rozpoczęła realizację krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych osób. Pierwsze połączenia oferowane były na trasie Polska – Niemcy.

Sprawdź inne autobusy do Niemiec. Wybierz najtańszy bilet.

Autokary Interbus Niemcy
Autokary Intercars Niemcy
Autokary Nord Niemcy
Autokary Rudnik Tumay Niemcy
Autokary Sindbad Niemcy

Niedługo potem firma poszerzyła tę ofertę o nowe kierunki docelowe. Było to możliwe dzięki podpisaniu licznych porozumień o współpracy. Najważniejszy skutek dla działalności firmy odegrała natomiast umowa o współpracy, podpisana przez firmę Nord z dużym polskim przewoźnikiem – firmą PBN Sindbad. W wyniku tego porozumienia, począwszy od 2010 roku oferta transportowa w zakresie realizacji połączeń do Francji, Niemiec, Holandii i Belgii obu powyższych firma transportowych została połączona. Od tej porty firmy wspólnie realizują trasy, na podstawie wspólnych warunków przewozu i wspólnej dystrybucji biletów autokarowych.

Autobusy Nord Gdynia – aktualnie firma Nord dysponuje nowoczesnym i bogato wyposażonym taborem autokarowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą, co znacznie zwiększa jakość oferowanych usług transportowych. Jednym z kierunków docelowych, realizowanych od samego początku przez firmę Nord są Niemcy, kraj położony na zachodzie Europy, sąsiadujący jednocześnie z Polską.

Trasy po stronie polskiej zostały tak poprowadzone, iż przejeżdżają m.in. przez miasta: Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawę, Poznań, Słupsk, Olsztyn, Białystok, Suwałki, oraz Szczecin po stronie polskiej; a docierają m.in. do miast: Augsburg, Braunschweig, Bamberg, Bayreuth, Darmstadt, Giessen, Frankfurt nad Menem, Kassel, Hamburg, Homburg, Ingolstadt, Karlsruhe, Norymberga, Mainz, Monachium, Ulm, Stuttgart, Kassel, Karlsruhe, Mainz, Saarlouis, Stuttgart, a także Saarbrucken w Niemczech.

Wśród ofert przewoźnika Nord oraz współpracujących z nim linii Sindbad możemy znaleźć: przewozy autokarowe do Dortmundu, przewozy autokarowe do Hannoveru, przewozy autokarowe do Hamburga oraz bilety autokarowe do Essen, bilety autokarowe do Aachen,