Dodatkowe autobusy do Niemiec!

By   18 listopada, 2015

Dodatkowe dni kursowania autokarów do Niemiec!

W zawiązku z dużą popularnością jaka cieszą się autobusy do Niemiec, linie autokarowe Sindbad wprowadziły dodatkowy dzień kursowania Bałtyckiego Sindbad Expressu z Pomorza do Niemiec. Od 20 listopada bieżącego roku Bałtycki Express będzie kursował cztery razy w tygodniu – w poniedziałek, środę, piątek i sobotę.

autobusy do niemiec

Promocja na autobusy do Niemiec!

Warto przy tej okazji przypomnieć, że Bałtycki Sindbad Express to obecnie najszybsze połączenie z Polski północnej do Nadrenii – Westfalii, a po drodze nie ma konieczności przesiadania się. Połączenie jest realizowane do miast: Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Dusseldorf, Koln, Bruhl.

Natomiast autobusy Express z Niemiec do Polski kursują trzy razy w tygodniu. Gdyby jednak zależało nam na powrocie w innym dniu, w którym Sindbad Express nie kursuje, można wybrać zwykłe połączenia autokarowe, czyli linię nr 12.

Autokary do Niemiec, w tym Sindbad Bałtycki Express kursują na trasie:

– Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Braunschweig, Hannover, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Bochum, Essen, Dusseldorf, Koln, Bruhl.