Bilety autokarowe do Monachium w promocyjnej cenie!

By   11 marca, 2015

Promocja na bilety autokarowe do Monachium

Bardzo miło nam poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszą się autokary do Monachium, przewoźnik Roma Bus Plus przygotował obniżkę cen za bilety autokarowe do Monachium. Możemy je znaleźć w systemie Euroticket, po wyborze odpowiedniego miasta polskiego i docelowego miasta – Monachium. Wśród ofert różnych przewoźników, na pewno bez trudu dostrzeżemy te przygotowaną przez Romę Bus.

Co więcej, tańsze są nie tylko autokary do Monachium, ale również autobusy z Monachium do Polski. Wszyscy podróżni, którzy chcą skorzystać z tej oferty, powinni sprawdzić w wyszukiwarce Euroticket, z których miast Roma Bus Plus wykonuje międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Niemiec.

Przykładowa trasa na jakiej obowiązują tańsze bilety autokarowe do Monachium to:

– Chojnice, Człuchów, Szczecinek, Złocieniec, Stargard Szczeciński, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo. Lębork, Słupsk, Koszalin, Białogard, Nowogard, Szczecin, Berlin-Schonefeld, Norymberga, Monachium.

– Piła, Wałcz, Polczyn Zdrój, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Białogard, Nowograd, Szczecin, Berlin-Schonefeld, Norymberga, Monachium.

Przystanek docelowy, na którym zatrzymują się autokary do Monachium to dworzec autobusowy Frottmaning, k. stadionu Arena.

roma_bus_logo, autobusy do Monachium