Zmiana miejsca przyjazdu autokaru do Ulm!

By   18 listopada, 2015

Zmiana miejsca przystankowego w Ulm!

Uprzejmie informujemy, że od 30 listopada b.r. zmianie ulega miejsce przystankowe, w którym dotychczas zatrzymywały się autokary do Ulm. Nowy przystanek będzie znajdował się w miejscu Fernbusparkplatz Ulm Böfingen, Eberhard-Finckh-Straße 34.

nowy przystanek autokarowy w UlmUlm, podobnie jak inne miasta niemieckie cieszy się bardzo dużą popularnością., co z kolei sprawia, że bez problemu znajdziemy autokary kursujące na tej trasie. Bilety autokarowe do Ulm oferowane przez tanie linie autokarowe Sindbad można kupić korzystając z naszej wyszukiwarki Voyager. Znajdziemy tam oczywiście nie tylko bilety autokarowe do Ulm, ale również do innych niemieckich miejscowości.

Aby zarezerwować tanie bilety autokarowe, zarówno  na przewozy Sindbad jak i na inne przewozy autokarowe wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki Voyager i tam wybrać interesująca nas trasę. Do wyboru mamy kilkadziesiąt państw europejskich, nie tylko Niemcy. Kiedy już wybierzemy kraje docelowe wystarczy jeszcze wybrać interesujące nas miasto wyjazdu i miasto przyjazdu, a następnie uzupełnić swoje dane osobowe. Rezerwacja biletu nie powinna zająć kilku czy kilkunastu minut!

Warto tez zwrócić uwagę, że kupując bilety autokarowe przez internet mamy gwarancje najniższej ceny, gdyż nie płacimy przewoźnikowi prowizji.

Przykładowe trasy przez jakie przejeżdżają autokary do Ulm to:

– Bielsko-Biała, Skoczów, Żory, Rybnik, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Munchen, Augsburg, Ulm.

– Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Przemyśl, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Munchen, Augsburg, Ulm.

– Kutno, Koło, Konin, Września, Gniezno, Poznań, Świebodzin, Słubice, Weiden in der Oberpfalz, Regensburg Landshut, Bayreuth, Nurnberg, Ingolstadt, Munchen, Augsburg, Ulm.

autokary do ulm

Bilety Sindbad do Ulm kupimy w systemie Voyager