Agat – Niemcy

Tanie linie autokarowe Agat – Niemcy. Busy Agat z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Autobusy Agat do Niemiec.

euroticket bilety autokarowe, autobusy do niemiec

Międzynarodowe przewozy autokarowe Agat i ich tanie bilety autokarowe do Niemiec i innych krajów europejskich są możliwe do kupienia poprzez naszą stronę za pośrednictwem jednej z dwój najlepszych wyszukiwarek biletów autobusowych online – Euroticket. Sprawdź również ofertę transportową konkurencji na tej samej trasie (system biletowy Voyager). Jedna z przykładowych tras tego przewoźnika z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski przedstawia się następująco: Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Monachium, Innsbruck, Bolzano, Trento, Werona, Brescia, Bergamo, Mediolan, Turyn.

Inne możliwości podróżowania busem z Polski do Niemiec prezentują na przykład:

– tanie bilety autokarowe Sindbad,

– autokary międzynarodowe Interbus,

– busy Eurobus Eurolines Polska.

Jak widać w powyższym spisie miejscowości, połączenia międzynarodowe przewoźnika Agat nie kończą się w Niemczech, a jadą aż do Włoch. Spośród niemieckich miejscowości firma ta oferuje autobusy z Polski do Frankfurtu, autokary do Kolonii, autokary do Karlsruhe, przewozy autokarowe do Berlina oraz bilety autokarowe do Hamburga. Przykładowe ceny za autobusy z Polski do Frankfurtu czy za bilety autokarowe do Hamburga sięgają ok 400 złotych, ale ceny te mogą ulec zmianie – wszystko zależy od aktualnych promocji. Taka sama sytuacja będzie miała miejsce jeśli zdecydujemy się na autokary do Kolonii czy autokary do Karlsruhe, za które zapłacimy w granicach 200 zł, ale nie jest to cena stała. Najlepiej uważnie śledzić przez kilka dni ceny biletów oferowanych przez przewoźników, aby trafić na najkorzystniejszą ofertę.

Co więcej, zawsze opłaca się zamówić od razu przewozy osób w obie strony, ponieważ cena jest bardziej przystępna niż za dwa bilety jednostronne. Przykładem ponownie mogą być autokary do Karlsruhe, za które kupując  bilet w jedną stronę zapłacimy ok. 200 zł, natomiast w dwie strony cena biletu będzie wynosiła ok. 350 zł, co jest znacznie korzystniejsze.

Agat – Niemcy współpracuje z liniami autokarowymi Autokar Polska, więc ich oferta jest dość zbliżona do tej przedstawionej powyżej.

Połączenia autobusowe Agat z Polski organizują na trasie Polska – Niemcy – Włochy – Niemcy – Polska program „Agat Bonus”, który upoważnia podróżnego do wyrobienia karty Stałego Klienta po trzech przejazdach. Co daje taki dokument? Autokary międzynarodowe i busy Agat będą wtedy tańsze o 15% na wszystkich liniach. Ponadto, jeżeli pojemność luk bagażowych na dany przejazd będzie na to pozwalała, klient może przewieźć jedną sztukę bagażu gratis.